Renklipriz.com Hakkında
facebook ile bağlan
02163712727

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

Renklipriz.com Hakkında

renklipriz,renklipriz hakkında,renklipriz nereden alınır,renklipriz internet sitesi,renkli priz fiyatları

renkli anahtar priz çeşitleri renklipriz.com da. schneider asfora renkli priz, asfora plus renkli priz,sedna renkli priz, sedna metalikrenklipriz,mono despina metalik renklipriz,legrand salbei renklipriz, salbei selection renklipriz,mutlusan rita renklipriz,schneider unica renklipriz,günsan visage renklipriz,günsan egona renkli priz serileri stoktan hızlı kargo avantajıyla www.renklipriz.com da.

Renklipriz.com Elektrik Malzemeleri İçin Yeni Adresiniz

Renklipriz.com çeşitli markaların elektrik ürünlerini-elektrik ilişkili elektronik ürünlerini müşterilerine uygun fiyatla satışa sunmak için kurulmuştur.

2002 yılından bu yana elektrik plan, proje,tadilat alanlarında devam eden faaliyetimiz 2016 yılında e ticaret eklenerek çeşitlenmiştir. 2016-2018 arasında daha çok n11,gittigidiyor gibi pazaryeri uygulamalarında devam etmiş ve 2018 yılında müşterilerimize daha uygun fiyatlı ürün satışı yapabilmek için  renklipriz.com hayata geçmiştir.

Renklipriz.com müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerek pazaryeri mağazalarımızın başarılı mağazalar olması, gerek mağaza puanlarımızın %100 olması ve gerek www.renklipriz.com un hiç şikayet almamış olması bunun göstergesidir.

RENKLİ PRİZ Mİ ARIYORSUNUZ DOĞRU ADRES RENKLİPRİZ.COM

Renkli priz, renkli anahtar çeşitleri halen mağazamızın en önemli alanı olmaktadır. Buradaki çeşitliliğin artırılması için üretici, ithalatçı, distirübütör firmalarla görüşmelerimiz devam etmektedir. Yakın süreçte daha fazla marka ve daha fazla renk seçeneği ile renkli priz anahtar serilerini uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenilerine sunmayı hedefliyoruz.

Aydınlatma ürünleri ve ampuller kategorisinde ürün gamını geliştirmenin yanında kalitesiz ürünleri sitemizden uzak tutmak için çaba harcıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmeden ödedikleri ücretin karşılığını gerçekten vererek daha fazla ürün çeşidini beğenilerine sunmak çabamız müşterilerimizin taleplerinide dikkate alarak devam ediyor.  

Sitemizde görmek istediğiniz marka ve modelleri bize yazarak iletebilirsiniz.

Sitemize tedarik edemeyeceğimiz, stoğumuzda olmayan ürünleri eklemiyoruz. Hiç bir müşterimize "verdiğiniz siparişi gönderemiyoruz" demedik ve demeyeceğiz. Sitemizde ekli olam ürünlerin büyük çogunluğu (%80-90 civarında) mağazamızda ya da depomuzda hazır bulunmaktadır.  Bazı ürünler depolama sorunları yüzünden üretici-distirübütör firmaların depolarından siparişe göre çelikmektedir.

Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Tüm siparişler için maksimum 3 gün kargolama süresini taahhüt ediyoruz.

Kişisel verileriniz renklipriz'de güvende. www.renklipriz.com kişisel veri güvenliğini garanti eder. Sitemizde 250 bit COMODO SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Sitemizde BDDK LİSANSLI ÖDEME KURUMU PAYTR ödeme sistemi kullanılmaktadır. kredi kartı bilgileriniz siteye asla girmez, direkt olarak PAYTR ekranından yapılır. Sitemizde tüm işlemler 3D onay sistemi kullanılarak yapılır.

 

Hedef daha çok çeşit, daha çok marka, daha kaliteli ürün ve hepsinden önemlisi DAHA FAZLA MEMNUN MÜŞTERİ.

 

Firmamız İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlıdır

Mersis No:1363189746800001

Renkli Priz İletişim Bilgileri

Tel: 0216 371 27 27

mail: [email protected] ; [email protected] ;

whatsapp: 0507 589 53 79

SAYGILARIMIZLA

Müşteri Görüşleri:

 

İlgili mağaza.. hızlı gönderi.. sorunsuz alışveriş.. öneririm.. teşekkürler... (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

TEŞEKKÜR EDERİM ANINDA CEVAP HIZLI KARGO (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Tam zamanında ve istediğim ürünü teslim aldım. Çok teşekkürler.. (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Çok iyi paketlenmişti. Hiçbir sorun çıkmadı. Başarılı (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Firma yapıcı ve dürüst sorunlarda ilgileniyor devamlı iş yapılabilir (gittigidiyor müşteri yorumu)  

 

Hızlı bir teslimat oldu. İlginize ve alakanıza teşekkür ederim. (n11 müşteri yorumu)

 

İlgili satıcı, paket çok özenliydi (n11 müşteri yorumu)
Aynı mağazadan 3. alışverişim sanırım ve gayet hızlı ve ilgili satıcı. (n11 müşteri yorumu)  

 

Hizli teslimat, iyi fiyat, kaliteli musteri hizmeti!!! Tavsiye ediyorum... (n11 müşteri yorumu)

Yorumları ana sayfadaki pazaryeri bağlantılarına tıklayarak okuyabilirsiniz.

Elbette memnun edemediğimiz müşterilerimizde var :).