RENKLİ PRİZ,RENKLİ ANAHTAR,LED AMPULLER,ELEKTRİK MALZEMELERİ
facebook ile bağlan
02163712727

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

renklipriz ödeme şekilleri, renklipriz teslimat şartları

ÖDEME

Kredi Kartı ile Online Ödeme
Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi Kartı ödemeleriniz PAYTR sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Ödeme ekranı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu- BDDK tarafından yetkilendirilmiş PAYTR ekranıdır.

Kredi kartı bilgileriniz www.renklipriz.com sistemine girmez ve kayıt edilemez.

www.renklipriz.com 256 BİT SSL sertifikası kullanmaktadır.

Kapıda Nakit Ödeme


Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 1 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

Havale İle Ödeme için 

Banka: KUVEYTTÜRK- Maltepe Çarşı Şube

Hesap Adı: Maltepe Elektrik

IBAN no: TR94 0020 5000 0946 0095 5000 01

TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Firmamız taahhüt ettiği süre içinde KARGO FİRMASINA siparişinizi teslim etmekle yükümlüdür. Adresinize Teslim süresi konusunda taahhütte bulunmaz.

Tüm siparişleriniz SÜRAT KARGO ile gönderilir. Sürat Kargo şubesinin olmadığı yerde ikamet eden  ya da dağıtım alanının dışında kalan  müşterilerimiz ŞUBEDEN TESLİM almak durumunda kalabilirler.

Başka kargo ile gönderim için sipariş vermeden 0216 371 27 27 telefondan ya da [email protected] mail adresinden veya sitemizin canlı destek sisteminden bize ulaşabilirsiniz.